veľkoobchod

eshop, maloobchod a veľkoobchod – ARMYSHOP NITRA

veľkoobchod online
vstup do veľkoobchodu TU :

 

Ak máte predajňu s podobným sortimentom tovaru, alebo otvárate maloobchodnú predajňu, alebo iný podobný obchod a chceli by ste predávať tovar, ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás na 0905 665 423

Ak sa rozhodnete stať našimi veľkoobchodnými partnermi, my budeme radi a Vy zase neobanujete Smile-tpvgames.gif Na oplátku Vám ponúkame vskutku naozaj široký výber najrozličnejšieho tovaru, máme veľkoobchodne obuv, maskáče a rôzne maskáčové oblečenie aj od slovenských výrobcov, doplnky k maskáčom a outdoor vybavenie, army shop taktickú výstroj, praktické vybavenie do prírody, napr., batohy v maskáčovom prevedení, kvalitné vojenské spacáky aj do chladnejšieho a vlhkého prostredia, karimatky jednoduché, ale aj samonafukovacie, lovecké nože ako dôležitá výbava každého správneho chlapa a vreckové nože ako praktický doplnok pre ostatných chlapov. A keď sme už pri mužoch máme pre nich vhodné darčeky ako ploskačky na alkohol, zapaľovače s námetom krásnych žien, rýchlych áut a motoriek alebo s morskou pannou pre rybárov. Máme ako darčeky pre mužov, ale aj pre ženy aj pekné tabatierky, aby nemuseli mať neustále pred sebou vždy ako si chcú labužnícky pofajčiť hrôzostrašný obrázok s podlomeným, alebo až zničeným zdravím. A potom máme ešte darčekové a dekoračné predmety a rôzne iné dekorácie do bytu, retro plechové a drevené tabule s nádychom nostalgie ako spomienka na staré dobré časy, pekné kovové a drevené retro modely starých áut, alebo motoriek, alebo aj ARMY dekorácie do Vašej klubovne, či do garáže? V našej ponuke máme aj bytový textil a doplnky do bytu a rôzne drobné predmety, ako kľúčenky, prívesky na kľúče, náramky, autokľúčenky, vlajky, zástavy, odznaky a pod., Celý sortiment nášho ponúkaného tovaru môžete vidieť  aj na našej web stránke tifantex.sk  Ako veľkoobchod ponúkame zaujímavé rabaty na tovar, ktorý je rokmi overený a dobre sa predáva, ako aj dlhoročné skúsenosti s týmto tovarom, seriózne jednanie, doručenie tovaru na vašu adresu bez poštovných nákladov, dodanie tovaru do 24 hod. max do 48 hod., Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu. A to ešte nie je všetko., pre viac info nás navštívte v našom eshope kliknutím na odkazy vyššie.

ponúkame Vám tovar na ďalší predaj :

V našom eshope vám ponúkame tovar na ďalší predaj za veľkoobchodné ceny : maskáče, maskáčové nohavice a maskáčové odevy, bundy, nohavice, tričká a tielka, letecké bomber bundy  „bombery“ detské, dámske, pánske outdoor oblečenie, traky na nohavice, ponožky a podkolienky, čiapky a šiltovky, opasky na nohavice, outdoor výbava a doplnky do prírody, nože lovecké, vrhacie hviezdice a vreckové nože, ďalekohľady, taktická Outdoor výbava do prírody, nože motýliky a karambity, mačety kukri, kompasy, buzoly, kresadlá a iný outdoor a survival sortiment a výbavu do prírody, army a outdoor dekorácie, batohy a ruksaky, puzdrá a vaky, tašky cestovné, outdoor tašky, rôzne kapsičky, ľadvinky a peňaženky a mnohé iné …

Pekné dekorácie do bytu a rôzne dekoratívne, dekoračné predmety do spálne, obývačky, do kuchyne, ako aj rôzne bábiky, dekoračné figúrky, retro modely starých áut, plechové a drevené retro tabule a cedule iné dekorácie do bytu. Rôzne pekné darčeky pre deti, mužov a ženy a iné darčekové predmety. Pre deti hračky, spoločenské hry, hlavolamy, skladačky a stavebnice, puzzle a iné zaujímavé detské hry.

Taktiež môžete u nás nájsť rôzne doplnky k odevom a oblečeniu ako napr. opasky na nohavice, kukly, rukavice, šiltovky, veľký výber čiapok, traky na nohavice, ponožky, zimných čiapok a baraníc, šálov na zimu či do chladného počasia. Malé doplnky ako prívesky na kľúče, kľúčenky, odznaky, vlajky, náramky a pod.

 

 

1 komentár k “veľkoobchod”

 1. Hello,

  We manufacturing and exporting 200N Seamless reinforced with heel and toe socks from istanbul / TURKEY.
  Please contact us from mail for the see our quality and price standards.
  And Trust us, you won’t be regret it

  Thank you, kind regards
  Ali

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.